Бухгалтер, Mzdová účetní

40 000 Kč/месяцПрагаPersonal Work

Naše společnost se zabývá zaměstnáváním po celé České republice již více než 5 let. Každým dnem rosteme, proto aktuálně hledáme do našeho týmu mzdovou účetní.

Nabízíme:

  • Mzda - na začátku čistého 40 000 korun českých.
  • Oficiální zaměstnání.
  • Pracovní telefon a notebook
  • Provozní doba je pondělí až pátek od 8:00 do 17:00.
  • Pohodlná kancelář a přátelský personál, na Praze 9, Prosek.
  • Vyhlídky na kariérní růst.

Co vás čeká:

  • Komplexní zpracování mzdy.
  • Odpovědnost za nemocenskou a program sociálního pojištění.
  • Zpracování ročních výpočtů daně.
  • Zpracování a správa exekučních řízení/konkursů.
  • Zpracování evidenčních listů důchodového pojištění.
  • Komunikace s úřady a státními institucemi.
  • Odpočty a přehledy pro pojišťovny.
  • Spolupráce s personálním oddělením a ostatními odděleními společnosti.

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání v bakalářském programu nebo vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s dokladem o úplném středním všeobecném vzdělání a odborné praxi.
  • znalost pravidel mzdové a personální agentury.
  • organizační schopnosti, pečlivost, zodpovědnost a samostatnost.
  • ochota a schopnost se dále vzdělávat.
  • schopnost pracovat v týmu.
  • znalost práce na PC (MS Office) a prace v programu Planfix.

Požadujeme minimálně zkušenosti v praxi 2 roky, a znalosti českého jazyku na úrovni B1.

Když mate zájem o práce zasílejte Váš životopis na e-mail, a my se Vám rádi ozveme

Тип занятости:
Полная занятость
Вид трудового договора:
  • Hlavní pracovní poměr (HPP)
  • Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
График работы:
Полный рабочий день
Опыт работы:
от 1 года
Знание языков:
Чешский — B1